KV Transport OÜ > UUDISED

UUDISED

UUDISED

OÜ KV Transport osales 2017 aasta Peetri jooksul koos Volvo Estoniaga.

20. juubel

2014. aasta alguses soetas KV Transport 20ndaks juubeliks uue põlvkonna Volvo FH mudeli. Mai kuus panime õla alla saate “Võta või jäta” valmimisele, vaata tulemusena valminud videoklippi SIIT.

Autopargi uuendus 2011. aastal

01.11.2011 uuendas KV Transport oma autoparki vahetades välja Scania veokid nelja uue VOLVO veoki vastu. Scania veokid valisime uuena aastal 2008, aga kahjuks ei andnud nad selliseid tulemusi nagu ootused ja lootused ette nägid.

Uued Volvod on end tõestanud nii vähese kütusekuluga, kui ka hea tagasisidega juhtide poolt, nii sõidu turvalisuses kui ka mugavuses.

Lisaks on kõigil uutel Volvodel tehase poolt paigaldatud veokite jälgimissüsteem, mis võimaldab anda kliendile täpset infot, mis kell jõuab auto laadima ja mis ajal jõuab auto kaubaga sihtkohta. Samuti on selle seadme abil võimalik logistikul suhtlus juhiga läbi dynafleet süsteemi. Kõigil teistel meie veokitel on kasutusel navirec lahendus, millel on sama tõhusad funksioonid nagu ka Volvo dynafleet seadmel. Sellised lahendused hojavad kokku nii meie, kui ka kliendi aega, ning teevad kogu autopargi töö palju tõhusamaks ja läbipaistvamaks.

IMG_0985

Suvepäevad 2008

Pärnumaa rahvusvaheliste vedajate SUVEPÄEVAD 2008
11 – 13 juulil Kaisma Suurjärve Puhkekeskuses
stiil „kordusõppused”

Pildid vol1 >>

Pildid vol2 >>

suvepaevad